12 listopada 2012 roku (poniedziałek) uczcimy w naszej szkole 94 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczysta akademia z tej okazji odbędzie się:

o godzinie 10.00 (trzecia lekcja) – dla klas III a – e oraz klas II d – e

o godzinie 11.00 (czwarta lekcja) – dla klas II a – c oraz klas I a – d.

Przypominamy również, że 12 listopada 2012 roku odbędą się dwa konkursy związane z obchodami święta Narodowego:

1. Konkurs na Ciasto Patriotyczne – ciasta proszę przynieść do biblioteki szkolnej, gdzie zostaną ocenione a następnie  (ok. godziny 10.35) wystawione na słodki kiermasz, z którego dochód przeznaczymy dla Enerless Musonko (dziewczynka z Zambii, adoptowana 3 lata temu przez uczniów Gimnazjum nr 5)
  2. Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej – reprezentacje klas (od 1 do 10 osób z klasy) wystąpią w małej sali gimnastycznej o godzinie 13.30.

Ciasta patriotyczne oraz popisy wokalne oceni Jury w składzie:

1. Patrycja Zaparty
  2. Michalina Czyżyk
  3. p. Bożena Pochodyła
  4. p. Urszula Hołobowicz
  5. p. Jarosław Walęcki

W PONIEDZIAŁEK 12 LISTOPADA 2012 ROKU WSZYSTKICH UCZNIÓW OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY!

zapraszają do radosnego
świętowania Dnia Niepodległości