Maciej Muzaj

atakujący

(ur. 21 maja 1994 we Wrocławiu) – polski siatkarz. Od 19 czerwca 2015 zawodnik Jastrzębskiego Węgla, grający na pozycji atakującego.

Był zawodnikiem Gwardii Wrocław, a w rozgrywkach Młodej Ligi reprezentował barwy spalskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Był podstawowym atakującym reprezentacji Polski juniorów, która pod wodzą trenera PGE Skry Jacka Nawrockiego zajęła szóste miejsce w Mistrzostwach Europy. W swoim pierwszym meczu w siatkarskiej PlusLidze został wybrany najlepszym graczem spotkania. W 2012 roku brał udział w rozgrywkach Młodej Ligi; reprezentował wówczas Szkołę Mistrzostwa Sportowego ze Spały.muzaj

Patryk Nowak

?

Jakub Zwiech

środkowy

Jakub Zwiech (ur. 6 listopada 1996) – polski siatkarz, grający na pozycji środkowego.

Wychowanek Gwardii Wrocław. Absolwent SMS PZPS w Spale (2015). W maju 2015 wystąpił w udanych dla reprezentacji Polski kwalifikacjach do mistrzostw świata juniorów. Zagrał w każdym z wygranych spotkań (Włochy, Austria, Francja), będąc wyróżniającym się zawodnikiem. Podczas ostatniej z potyczek zawodnika obserwował m.in. Raul Lozano. W czerwcu został siatkarzem drużyny Cerrad Czarnych Radom, prowadzonej przez Argentyńczyka.

zwiech