XI edycja Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej „Komputery Za Tonery” dobiegła końca.

Przez cały rok szkolny Samorząd Uczniowski zbierał zużyte głowice do drukarek laserowych oraz puste wkłady do drukarek atramentowych. Do akcji w naszej szkole włączyły się media (TVP info, radio ESKA, radio TRAFFIC) promując tym samym akcję w całym Wrocławiu. Dzięki temu, szkoła otrzymała puste tonery od Uniwersytetu Wrocławskiego.

Po zliczeniu tonerów i przesłaniu do organizatora akcji, możemy ogłosić, że zostało skupionych 175 kartridży na kwotę 229 złotych i 35 groszy.

Dokładne rozliczenie (Wewnętrzny dowód zastępczy) dostępny jest do pobrania TUTAJ.

Szczególne podziękowania należą się Paulinie Zdunek (1b), Karolinie Gabryańczyk (3f) oraz Urszuli Siemieniako (3f), za szczególne zaangażowanie w zbiórkę kartridży, a także p. Markowi Marcinkowskiemu i p. Przemysławowi Iżyckiemu. Dziękujemy!

Wszystkim uczniom i nauczycielom
dziękujemy za zaangażowanie się w akcję!