UWAGA UCZNIOWIE!

Z przyczyn techniczno – organizacyjnych Rada Samorządu Uczniowskiego przesunęła termin wyborów.

Ostatecznie wybory do Samorządu Uczniowskiego odbędą się w piątek
17 października 2014 roku.

Typujcie swoich kandydatów, którzy będą gotowi podjąć trud organizacji życia uczniowskiego w gimnazjum nr 5.

Zapraszam Przewodniczących klas do biblioteki szkolnej na pierwsze spotkanie SU w poniedziałek 13 października 2014 roku o godz. 13.20.

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do Rady Samorządu Uczniowskiego mogą kandydować uczniowie, których charakteryzują następujące cechy:
  • pomysłowość
  • przedsiębiorczość
  • wysoka kultura osobista
  • odwaga
  • odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • bezinteresowność.

Każdy kandydujący ma ocenę wzorową lub bardzo dobrą z zachowania.

1. Prosimy o przygotowanie plakatów prezentujących poszczególnych kandydatów i ich propozycje działań samorządowych.

Plakaty należy dostarczyć w poniedziałek do godziny  10.00 do biblioteki szkolnej.

1. We środę, tj. 15.10.2014 roku na przerwie o godzinie 10.35, kandydaci będą mogli osobiście przedstawić się wyborcom – akcja w holu szkoły przy gablotach SU.
  2. W piątek 17.10.2014 roku od godziny 9.40 będziecie oddawać głosy na swoich reprezentantów według ściśle określonego harmonogramu.

Lokal wyborczy – biblioteka szkolna.

Po oddaniu głosów przez wszystkich uczniów szkoły,  Komisja Wyborcza przeliczy głosy.

Wyniki przedstawimy ok. godziny 13.00.

Przesłanie: Wybierajcie koleżanki i kolegów z mądrymi pomysłami, odpowiedzialnych i przedsiębiorczych, którzy zadbają o to, by w naszej szkole, oprócz nauki, każdy uczeń mógł rozwijać własne talenty i uzdolnienia.
Mądrych wyborów i niezapomnianych wrażeń!