Życie kochanie trwa tyle co taniec, […]

Bal to najdłuższy na jaki nas proszą,
nie grają na bis, chociaż żal.
Zanim więc serca upadłość ogłoszą
na bal, marsz na bal.

Dnia 8 czerwca 2017 r. odbył się Bal Gimnazjalny. O godz. 17:30, po przemowie życzącego nam wszystkiego, co najlepsze, Pana Dyrektora – rozpoczął się polonezem. Po uroczystym tańcu z inicjatywy klasy 3d wszyscy razem pożegnaliśmy Pana Walęckiego, który, niestety, z przyczyn osobistych nie może być obecny na zakończeniu roku. Potem zasiedliśmy do stołu, aby uczcić ten wspaniały dzień. Po spożyciu ciast uczniowie wybiegli na parkiet. Królem balu był Michał z 3b, który prawdopodobnie przedawkował cukier 🙂 (pozdrawiamy Michała, oby więcej imprez z tak pozytywnych człowiekiem). Przez cały bal mieliśmy radość wypisaną na twarzach i w roztańczonych nogach (często bosych). Kiedy kelnerzy przynieśli pizzę, wszyscy uczniowie usiedli do stołu (oprócz Michała, który tańczył pełną parą). Tak jak i my, mamy nadzieję, że każdy z uczestników uważał, że była to jedna z najlepszych imprez w jego życiu. Nigdy nie zapomnimy tego balu. Dziękujemy nauczycielom i rodzicom, którzy nam pomogli w zorganizowaniu tego wydarzenia.

Autorstwo notki:
kilka osób z 3d chcących obejrzeć zdjęcia z balu w pierwszej kolejności