Drodzy Wychowawcy i Uczniowie,
w roku szkolnym 2012/2013 Samorząd Uczniowski wspólnie z Zespołem ds. Wspierania Uzdolnień będzie w ramach projektu OBLICZA PÓR ROKU organizował konkursy tematyczne dla wszystkich klas – wyniki współzawodnictwa będą brane pod uwagę przy rywalizacji w ramach Ligi Klas. Tematyka konkursów wraz z założeniami i terminami będzie odpowiednio wcześniej ogłaszana.

Tematem pierwszej grupy konkursów międzyklasowych  są BARWY JESIENI

Zadaniem każdej klasy jest wykonanie:

Lp.

Temat Termin Założenia
Jesienna mandala do 05.11.2012 r. Wykonanie „Jesiennego orła” w dowolnej technice na kartce w formacie A3 (kolorowanka, malowanka, wyklejanka itp.)Każda klasa może max dostarczyć trzy prace. Każda praca powinna być na odwrocie podpisana w czytelny sposób – oznaczenie klasy oraz wykonawca(y).

Prace proszę dostarczać do pani Barbary Sikory.

Dary jesieni – bukiet w koszu 22.10.2012 r. Każda klasa w ciekawej i atrakcyjnej formie przygotowuje w koszu bukiet jesiennych „darów przyrody” (owoce, warzywa, liście, kasztany itp.). Każdy kosz powinien być podpisany.Prace proszę dostarczać do pani Andżeliny Sromek.
Fotografia „Jesienne pejzaże” do 15.11.2012 r. Fotografia powinna mieć wymiary 21×30 cm i być wykonana na błyszczącym papierze.Każda klasa może max dostarczyć trzy prace. Fotografia jest wykonana indywidualnie. Niedopuszczalna jest prezentacja prac innych osób np. ściągniętych z Internetu.  Każda praca powinna być na odwrocie podpisana w czytelny sposób – oznaczenie klasy oraz wykonawca(y)

Prace proszę dostarczać do pani Andżeliny Sromek.

Jesienny wystrój klasy 22.10.2012 r. Tematem przewodnim wystroju klasy jest DYNIA.

Wszystkie kategorie konkursowe będą oceniane przez jury w składzie: Katarzyna Baranek, Małgorzata Czarna, Barbara Sikora i Andżelina Sromek.
Podsumowanie konkursu „Barwy jesieni” 21 listopada 2012 r.

Każdy zespół klasowy, który złamie zasady regulaminowe nie będzie oceniany.