Szanowni Państwo,

chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału już w X edycji Konkursu Recytacji w Języku Angielskim dla uczniów klas 6 szkół podstawowych, który odbędzie się 16.03.2016 r., w Gimnazjum nr 5, o godzinie 10. (Prosimy o przybycie do godziny 9:45). Każdy uczestnik (liczba uczestników z jednej szkoły została ograniczona do 6 uczniów) wyrecytuje jeden wiersz z 10 zaproponowanych przez organizatorów. W tym roku, jubileuszowo, są to w większości wiersze najbardziej popularne w poprzednich edycjach Konkursu.

Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody dla zdobywców pięciu pierwszych miejsc, Nagrodę Publiczności, wybieraną przez Opiekunów oraz dyplomy uczestnictwa dla wszystkich biorących udział. Opiekunowie otrzymają podziękowania za przygotowanie uczniów do Konkursu.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: aniaklo@tlen.pl oraz dominika.chwastek@wp.pl; lub faksem: 071 343 03 10 do 9.03.2016 r.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nami.

Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy: