Zainteresowanie konkursem „STOP przemocy”, przerosło nasze oczekiwania. Możliwe, że wpływ na to miały sukcesy Gimnazjum nr 5 związane z pierwszym etapem akcji, czyli konkursem na film. Z tego, co wiemy, został bardzo ciepło przyjęty przez uczestników spotkania z Rzecznikiem Praw Dziecka, podobnie, jak uczniowska reprezentacja naszej szkoły. Dziś ogłaszamy wyniki pozostałych dwóch konkursów, na które z taką niecierpliwością czekaliście. Wasze prace oceniało szerokie jury, w którego skład wchodzili następujący członkowie:

• Małgorzata Czarna
  • Bożena Cybruch
  • Łukasz Gałan
  • Marek Marcinkowski
  • Bożena Pochodyła
  • Edyta Reinhard
  • Barbara Sikora
  • Andżelina Sromek

(jeśli kogoś w zamieszaniu pominąłem, to proszę mi wybaczyć – 3 konkursy na głowie, to spory kłopot 🙂 )

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się na stronie ich zdjęcia plakatów, teksty literackie oraz uzasadnienie werdyktów. Wszystko limitowane jest jedynie 24-godzinną wydolnością doby 🙂 Pozostałym osobom dziękujemy za udział i życzymy szczęścia w następnych zmaganiach konkursowych.

Konkurs na plakat

1. Paulina Gawlik, 3c