W tym roku znowu zostaliśmy zaproszeni do Warszawy w związku z konkursem na „Najlepszy szkolny klub krajoznawczo turystyczny” organizowanym przez Zarząd Główny PTTK i Ministerstwo Edukacji już po raz ósmy.

Zdobyliśmy w tym ogólnopolskim konkursie Grand Prix za całoroczne działania naszego szkolnego klubu turystycznego „Trampek”. 15.12.2010 roku odebraliśmy nagrody w Zarządzie Głównym PTTK w Warszawie – książki i 4 – osobowy namiot. Naszą szkołę reprezentował Pan dyrektor Andrzej Słoka, opiekunka klubu „Trampek” Pani Renata Jędrusik oraz uczennice Anna Ciepły z klasy 3e oraz Izabella Frąckowiak z klasy 1d. Zwiedziliśmy warszawską starówkę i muzeum sportu i turystyki, wysłuchaliśmy krótkiej prelekcji na temat historii PTTK, zjedliśmy słodki poczęstunek i obiad. Spotkaliśmy tam przedstawicieli najlepszych kół krajoznawczych z całej Polski. Przed nami kolejny rok działań. Wszyscy sobotni wycieczkowicze mają udział w tym sukcesie.

Zapraszamy na stronę szkolnego koła turystycznego „Trampek”