Kwiaty – 20zł
Bombonierka czekoladek – 10zł
Kubek z imieniem – 5zł
Uśmiech na twarzy nauczycieli – bezcenny!

Piątek, ostatni dzień tygodnia. Wiatr uderza w szyby, zimno, budzik dzwoni znów za wcześnie. Ubranie na siebie, książki i kanapka do plecaka i biegiem na autobus. Godzina 8:00. Dzwonek. Zza filara wychodzi nauczycielka z wielkim uśmiechem na twarzy. Wtedy każdy poczuł urok Dnia Nauczyciela, który zorganizował Samorząd Uczniowski.

W tym dniu rolę się odwróciły. Profesorzy i profesorki mogli cofnąć się do czasów, gdy uczyli się tak jak my teraz. Żeby dzień, który zaczął się deszczem był wesoły i radosny została przygotowana część artystyczna. Pani nauczycielka miała do opanowania całą klasę uczniów – niezwykłych uczniów. Zaczynając od dobrej uczennicy po skejta z zarostem, a kończąc na dziewczynie, która zamiast długopisu ma błyszczyk, a zamiast zeszytu lusterko. Piękne jest życie nauczyciela.

Na koniec kwiaty, prezenty, szczere życzenia. Kolejny rok współpracy przed nauczycielami i uczniami. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Dyrekcji, wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły składamy największe życzenia, aby praca w szkole była przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia