Wrocławianie zawsze chętnie podchwytywali wszelkie akcje, gdy w grę wchodziło zdrowie lub radość dzieci. Tym razem mamy  – jak promocja w supermarkecie – dwa w jednym. We wrocławskich szpitalach, na oddziałach dziecięcych, powstają tzw. życzliwe kąciki. To miejsca, w których dzieci będą mogły choć na chwilę oderwać się od przykrych doznań i przenieść w świat fantazji – za sprawą zabawek ( maluchy ) lub książek ( cała reszta ). I o książki właśnie chcemy zaapelować do gimnazjalnej braci: kochani, okażmy naszą życzliwość i chęć pomocy, przynieśmy książki dla dzieciaków! Książki, w dobrym stanie, składamy do specjalnego kartonu do piątku, 9.11.12r. w bibliotece szkolnej.  Niech moc ( ŻYCZLIWOŚCI) będzie z wami!
Zespół Humanistyczny.