Zasady Turnieju:

1.  Turniej rozgrywany jest od poniedziałku …………………….  do piątku   ………………………..
  2.  Codziennie na długiej przerwie tzn. po 3 lekcji ( tzn. 10.35 – 10.50)
  3. O godzinie 10.40 rozpoczynają się rozgrywki ( maksymalny czas – 10 minut ze względu na kolejne lekcje)
  4. Każdy uczeń otrzymuje KARTĘ z Sudoku ( wszyscy taką samą wersję danego dnia). KARTĘ należy podpisać: imię, nazwisko, klasa, data.
  5. W Turnieju może wziąć udział jednorazowo maksymalnie 16 uczniów.
  6. Na hasło START- rozpoczynamy zawody.
  7. Uczeń, który rozwiąże sudoku – oddaje KARTĘ nauczycielowi pełniącemu obowiązki sędziego ( zostanie odnotowana kolejność).
  8. W danym dniu wygrywa osoba, która jako pierwsza poprawnie rozwiązała sudoku. Wyniki (po sprawdzeniu poprawności) zostaną ogłoszone następnego dnia (lista  zostanie wywieszona na drzwiach sali , w której odbywały się rozgrywki)
  9. W danym tygodniu wygrywa osoba, która uzyskała największą liczbę punktów. Wyniki  z  piątku i z całego tygodnia zostaną ogłoszone w poniedziałek następnego tygodnia(lista –  na drzwiach sali, w której odbywały się rozgrywki)
  10. Zaplanowano wręczenie nagród i przyznanie punktów z aktywności z matematyki.
  11. Planujemy kolejne edycje Turnieju.

Uwaga!    W czasie rozgrywek nie wolno korzystać z telefonów komórkowych i kalkulatorów

Zasady przyznawania punktów:

1 miejsce  – 10 pkt.
2 miejsce  – 9 pkt.
3 miejsce  – 8 pkt.
4 miejsce  – 7 pkt.
5 miejsce  – 6 pkt.
6 miejsce  – 5 pkt.
7 miejsce  –  4 pkt.
8 miejsce i kolejne miejsca    –  3 pkt  .
za błędnie rozwiązaną pracę – 1 pkt.
za niedokończoną pracę         – 0 pkt.

Wyniki pierwszej edycji

Terminarz spotkań

Zapraszamy wszystkich uczniów (  i nauczycieli też)

Zespół Matematyczno – Informatyczny