2 pierwsze dni nauki w gimnazjum są już za nami. Przed nami jednak rok, 2 lata lub całe 3 lata pracy w gimnazjum. Zanim się obejrzycie staniecie przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej i będziecie gotowi do przystąpienia do egzaminu gimnazjalnego.

1 września zabrzmiał pierwszy dzwonek. Szczególnymi gośćmi uroczystości byli rodzice, a także telewizja POLSAT. Jak co roku w radosnym stylu powitaliśmy nowy rok szkolny zmieniając swój tryb życia z wakacyjnego w szkolny. Przygotowana została fotorelacja z inauguracji nowego roku. Zapraszamy do oglądania.

ZDJĘCIA Z ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

„Pierwszy dzwonek” wpisano 20 sierpnia 2010 o 23:30

Baner – jestem!
Menu – jestem.
Zastępstwa – obecne.
Plan lekcji – spóźni się.
Biblioteka – jestem, ale jeszcze 5 minut.
Szczęśliwy numerek – nie ma, ale przyjdzie.
Uczniowie – obecni.
Nauczyciele – obecni.
Administratorzy – obecni.
E-dziennik – przepraszam za spóźnienie.
Dzwonek? – gotowy do użycia.

Obecność sprawdzona. Możemy rozpocząć nowy rok szkolny.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 odbędzie się 1 września (środa) o godzinie 8:30 na dużej sali gimnastycznej. Prosimy o przybycie 10 minut wcześniej. Zapraszamy nauczycieli, uczniów i rodziców.

Jeżeli nowy rok szkolny to i nowa odsłona Gimnazjum5.pl Przez cały sierpień mogli Państwo zobaczyć jak powstaje nowa wersja strony, która dynamiczne rozwijała się – i nadal będzie – przez całe 3 lata. Na stronie oprócz podstawowych informacji i profili nauczycieli znajdą Państwo plany lekcji, zastępstwa, szczęśliwi numerek, regulaminy i dokumenty i czego dusza internauty zapragnie. Administratorzy podjęli szczególne starania, aby ta wersja strony była w jak największym stopniu przejrzysta i funkcjonalna. Oprócz strony głównej Gimnazjum5.pl zapraszamy także na stronę:

W razie jakichkolwiek uwag, pytań bądź propozycji zapraszamy do zakładki Kontakt.

Oficjalne otwarcie nowej odsłony portalu dobędzie się 1 września. Aktualnie w trakcie realizacji jest kolejny projekt Zgrupowania „ZETKA”. Więcej informacji już wkrótce.

To już ostatni mój wpis – Paweł Wolniewicz (Paol) -, chociaż zapewne i tak za kilka dni znów się odezwę, ale mimo wszystko chciałbym podziękować wszystkim za współpracę przez całe 3 lata. Gdyby nie te osoby nie udałoby się stworzyć tak rozwiniętej strony gimnazjum, która nieraz była nagradzana. Dziękuję i twórzcie tę stronę dalej.