Dyrektor Zespołu Szkół nr 7, Rada Rodziców Gimnazjum nr 5 oraz Rada Rodziców  Szkoły Podstawowej nr 97 uprzejmie informuje, że 25 października 2014 roku na terenie Zespołu Szkół odbędzie się festyn szkolny pod hasłem „Razem zbudujmy Halę Sportową dla naszych dzieci”.

Celem zorganizowania festynu jest integracja uczniów Gimnazjum nr 5 oraz Szkoły Podstawowej nr 97, a przede wszystkim zbiórka pieniędzy na dofinansowanie budowy hali sportowej na terenie Zespołu.

Festyn jest otwarty dla wszystkich, dla dzieci tych najmłodszych i tych nieci starszych, dla rodziców i całych rodzin, a także dla osób starszych. W programie festynu zostały przewidziane bardzo ciekawe atrakcje, a każdy uczestnik znajdzie dla siebie coś, co zwróci Jego uwagę. Przewidziane zostały turnieje piłki siatkowej, piłki nożnej, ping-ponga i wiele innych gier i zabaw, a kiermasz ciast i rozmaitych słodkości przygotowanych przez uczniów i ich rodziców z pewnością przyciągnie nie tylko smakoszy.

Informujemy, że o szczegółach organizacji festynu będziemy informować na bieżąco, poprzez przedstawicieli poszczególnych klas.

Wszystkich chętnych rodziców zapraszamy do współpracy przy organizacji festynu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z poprzedniego festynu!

Rada Rodziców Gimnazjum nr 5
w Zespole Szkół nr 7 we Wrocławiu.