Dyrektor Zespołu Szkół nr 7 oraz Rada Rodziców Gimnazjum nr 5 uprzejmie informuje, że 30 maja 2015 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 na terenie Zespołu Szkół odbędzie się festyn szkolny pod hasłem „Razem zbudujemy Halę Sportową dla naszych dzieci”.

Celem zorganizowania festynu jest promowanie Zespołu Szkół nr 7 w środowisku lokalnym oraz kontynuacja pozyskiwania funduszy na realizację budowy Hali Sportowej na terenie Zespołu.

Na festyn zapraszamy wszystkie dzieci, zarówno te najmłodsze i te nieco starsze, rodziców, a także mieszkańców Osiedla.

W programie festynu zostało przewidzianych wiele bardzo ciekawych atrakcji. Każdy znajdzie coś intersującego dla siebie. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu turniejach sportowych oraz w innych grach i zabawach.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z poprzedniego festynu!

Rada Rodziców Gimnazjum nr 5
w Zespole Szkół nr 7 we Wrocławiu.