Parę dni temu naszą szkołę odwiedziła pani Kanadyjka. Uczniowie zebrali się w liczniej grupie, aby móc posłuchać o ciekawostkach Kanady. Uczestnicy z zainteresowaniem słuchali płynnego języka angielskiego, wyłapując informacje na temat państwa położonego w Ameryce Północnej. Po zakończeniu prezentacji, która wprowadziła nas w świat zaciekawienia i zdziwienia, nadszedł czas na pytania. Wbrew pozorom młodzi ludzie bardzo aktywnie zadawali naszemu gościowi, zaspokajając ciekawość, pytania na temat jej osoby jak i miejsca, w którym mieszka. Na dodatek nie obyło się bez zabaw. Gra w bingo, zgadywanie słówek za pomocą łapek do much było numerem one! Zapewne dla wszystkich była to wielka przygoda, z której wynieśliśmy bardzo dużo. Nie możemy się doczekać następnych spotkań z ludźmi, którzy przekażą nam jeszcze więcej informacji o naszym pięknym świecie!

Paulina Noskowicz, 3b