Dnia 11 maja 2016 r. odbył się już piąty konkurs gier komputerowych „Gimbler”, w którym wzięło udział ponad 70 bardzo utalentowanych, mających fioła na punkcie gier uczniów klas szóstych różnych szkół podstawowych. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy, dzięki czemu szybciej i sprawniej mogli brać udział w różnych grach. Nasi organizatorzy doskonale potrafili rozpracować taktykę konwersacji z naszymi młodszymi kolegami i podczas wolnego czasu urządzali przyjacielskie ”walki” w świecie gier.

Tego dnia wszyscy powinni się czuć wygrani swoją zawziętością i pasją, ale jednak punkty mówią same za siebie i najlepsi wygrali nasze spotkanie. Szkoła podstawowa nr 93 pokazała wszystkim, co znaczy gra zespołowa i dzięki temu zgarnęła pierwsze miejsce do swej kieszeni. A było co zgarniać, ponieważ zwycięska pierwsza drużyna otrzymała 300 zł w postaci kart podarunkowych w sklepie Saturn. Reszcie bardzo dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok!

PN