Drodzy Uczniowie! Drodzy Rodzice!

Za nami finał konkursu „Uczeń Roku”, promującego uczniów zdolnych naszego gimnazjum!
W dniu 11 czerwca 2014 roku, komisja konkursowa, w skład której weszli członkowie Zespołu ds. Ucznia Zdolnego: pani Katarzyna Baranek, pani Alina Charewicz, pani Bożena Cybruch, pani Jolanta Maniak, pani Edyta Reinhard, pani Andżelina Sromek, pan Andrzej Starużyk, przewodnicząca Zespołu Anna Nowaczyk oraz wicedyrektor Gimnazjum Nr 5 pan Marek Marcinkowski, w tajnym głosowaniu wybrała „Ucznia Roku” 2014. Zwyciężczynią konkursu została uczennica klasy II D MAGDALENA ANTONIAK. Magdalenie zostanie wręczona cenna nagroda rzeczowa na uroczystości zakończenia roku szkolnego, tj. 27 czerwca 2014 roku. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców Gimnazjum Nr 5. Gorące i serdeczne gratulacje dla Magdy!!!
Nominowani do nagrody byli: Milena Trusz z klasy I C, Julia Lewalska z klasy I E, Magdalena Antoniak z klasy II D, Jacek Duszenko, Dominika Jezierska, Kacper Krzyszycha, Sandra Mielczarek i Agnieszka Szplet z klasy III C oraz Jakub Józefiak z klasy III E.
Wszystkim nominowanym uczniom także składamy serdeczne gratulacje!
Pragniemy zwrócić uwagę, że znaczącą grupą, wśród nominowanych do nagrody, stanowili uczniowie klas trzecich, szczególnie klasy III C. Za kilka dni będziecie, Drodzy Uczniowie, już naszymi absolwentami. Pamiętajcie, że zauważyliśmy Wasze talenty, zdolności, ambicje i zapał do działania. Wierzymy, że w Waszych nowych szkołach, do których traficie już we wrześniu b.r., te talenty i zdolności jeszcze bardziej rozkwitną. Tego życzymy Wam z serca, dziękując za pracę, którą włożyliście na rzecz naszej szkoły!
Aktualnych pierwszo- i drugoklasistów zachęcamy, by wzorowali się na wszystkich uczniach nominowanych w konkursie „Uczeń Roku”! Wiemy, że wielu zdolnych jest wśród was, dlatego zachęcamy – miejcie odwagę być MĄDRYM!

Zespół ds. Ucznia Zdolnego

Sylwetka Magdaleny Antoniak