W piątek 5 lutego w Zespole Szkół nr 5 we Wrocławiu odbył się konkurs recytatorski w języku angielskim. W konkursie wzięło udział 26 uczestników z gimnazjów wrocławskich w tym dwoje uczniów z naszej szkoły: Paulina Noskowicz z 3d oraz Michał Susz z 3b. Poziom był dość wysoki, wszyscy uczniowie dobrze się przygotowali do tego konkursu. Oceniano dobór rekwizytów, wymowę oraz wyraz artystyczny. Wiersze dotyczyły życia szkoły, uczniów oraz nauczycieli, ich problemów i talentów. Paulina recytowała wiersz pod tytułem „Our teacher is multitalented”, a Michał „Astro cow”. Paulina zaskoczyła jury walizką pełną rekwizytów a Michał odważnym przebraniem krowy. Recytacja odbyła się bez pomyłek i z małym sukcesem, gdyż Paulina została nagrodzona wyróżnieniem. Gratulacje!