Miło nam donieść, iż reprezentanci Naszej szkoły, uczniowie klasy II D, Piotr Gębarzewski i Kamil Czerwik zajęli III miejsce w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sporcie Dolnośląskim. Finaliści konkursu, czyli najlepsze  drużyny w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów rywalizowali w gościnnych murach Gimnazjum nr 5 w dwuosobowych zespołach. W I etapie rozwiązywali test składający się z 30 pytań, a następnie trzy najlepsze teamy stanęły do pięciorundowego bezpośredniego pojedynku (na wiedzę o sporcie, oczywiście).

Piotr i Kamil zajmowali po pierwszej części rywalizacji II miejsce i w finałowej rundzie dopiero po dwóch dogrywkach minimalnie ulegli rywalom z G 19 zdobywając ostatecznie brązowy medal!
Opiekunem naszego zespołu był pan wicedyrektor Marek Marcinkowski.

Zwyciężyła drużyna G 30.

Gratulujemy sukcesu!