1.     IX Wrocławski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I – III gimnazjów rok szk. 2013/2014

Zachęcamy uczniów Gimnazjum nr 5 do zapoznania się z Regulaminem Konkursu  oraz zestawem zadań przygotowawczych na stronach www.wcdn.wroc.pl  lub www.gimnazjum9.wroclaw.pl

Zgłoszenia do Konkursu  w nieprzekraczalnym  terminie 05.02.2014 r. (środa)    przyjmuje p. Barbara Sikora.

Wszelkich informacji związanych z konkursem udziela p. Barbara Sikora.

2.     XXIII edycja konkursu Kangur Matematyczny.

Zachęcamy uczniów Gimnazjum nr 5 do zapoznania się z Regulaminem Konkursu (fragmenty) oraz zestawem zadań przygotowawczych.

W roku 2014 konkurs przeprowadzony zostanie w czwartek, 20 marca o godzinie 9.00.

Zgłoszenia do Konkursu ( oraz wpisowe w wysokości 8 zł)    w nieprzekraczalnym  terminie 27.01.2014 r. ( poniedziałek)    przyjmuje p. Barbara Sikora.

Konkurs „Kangur Matematyczny” jest imprezą samofinansującą się. Środki na organizację i nagrody pochodzą z opłat wpisowych uczestników. W roku 2014 opłata ta od osoby wynosi 8 zł

Regulamin konkursu, zasady i cel konkursu  na stronie   www.kangur.lubin.pl

Zestawy zadań wraz z rozwiązaniami na stronie  www.kangur-mat.pl