1. Każda szkoła podstawowa do konkursu może zgłosić maksymalnie 3 prace (w przypadku większej ilości chętnych uczniów, nauczyciel opiekun powinien wybrać najlepsze według siebie prace i je zgłosić do konkursu).
  2. Każda praca powinna być opisana na odwrocie zdjęcia:
    • imię i nazwisko;
    • nazwę szkoły ;
    • adres e-mail;
    • tytuł zdjęcia.
  3. Fotografie mogą być wykonane dowolną techniką, o formacie nie mniejszym niż 20x30cm. W przypadku fotografii cyfrowej należy dodatkowo dołączyć zdjęcie w formie elektronicznej, na płycie CD, w jak największej rozdzielczości (płyta opisana tak samo jak praca na odwrocie).
  4. Nadesłane zdjęcia nie mogą być fotomontażami.
  5. Do nadesłanych prac należy dołączyć kartę zgłoszenia (Pobierz).
  6. Nadesłanie prac autorskich jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich do zdjęć i zgody na publikację wizerunku fotografowanych osób, oraz akceptację niniejszego regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do organizatorów.
  7. Sprawy nieujęte w regulaminie rozstrzygają organizatorzy.
  8. Nadesłane zdjęcia przechodzą na własność organizatorów i nie będą zwracane.
  9. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgodna przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych na potrzeby konkursu, oraz w celach marketingowych.

TERMINY I ADRESY

1. Prace wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać na adres: GIMNAZJUM NR5 im. C. K. Norwida, ul I.Pawłowa15, 53-604 Wrocław, z dopiskiem KONKURS FOTOGRAFICZNY „Niebo” (p. K. Krzysztofik , p. M. Bazan), lub dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły w kopercie (jak wyżej opisaną), w terminie do 15.04.2013 r
  2. Organizatorzy traktować będą nadesłane fotografie z największą starannością, jednak nie biorą odpowiedzialności za ich ewentualne uszkodzenie (lub zagubienie) podczas przesyłki.
  3. Termin rozstrzygnięcia konkursu  15.05.2013 r.
  4. Szczegółowych informacji udziela  – Katarzyna Krzysztofik i Magdalena Bazan e-mail: fizykagim5@o2.pl, gimchemia@o2.pl