Z okazji dnia nauczyciela, uczniowie klasy 2b (Mateusz Spychalski, Jakub Kotowicz, Sebastian Bubel oraz Klaudia Kaczmarek), pod okiem pana Łukasza Gałana, przygotowali scenkę kabaretową dla nauczycieli Zespołu Szkół nr 7.

Cała sala wypełniała się śmiechem, gdy dwie sprzątaczki (Sebastian i Kuba) obgadywały nauczycieli oraz debatowały o ich zawodzie. Ciekawą nowinką była „rozmowa z telewizorem”, gdzie sprzątaczka upominała ucznia (Mateusza) za bieganie po korytarzu po przerwie. Całość uświetnił taniec Mateusza Spychalskiego z panią Urszulą Hołobowicz.

Kabaretowe sprzątaczki były mocno „przerysowane” i jak pewnie duża część zauważyła, w życiu codziennym, wyglądają zupełnie inaczej. Pamiętajmy również, że od pań sprzątających, również się wiele uczymy.

Naszym Drogim nauczycielom oraz paniom sprzątającym, chcielibyśmy życzyć przede wszystkim cierpliwości do nas, uczniów.

Jakub Kotowicz