Drodzy trzecioklasiści!

Wasza przygoda z gimnazjum powoli dobiega końca. Już niedługo napiszecie egzamin gimnazjalny i dokonacie wyboru szkół ponadgimnazjalnych. Czeka też na was zatańczenie poloneza na balu gimnazjalnym.

W tym roku bal organizuje Samorząd Uczniowski. Uczniowie, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w niezapomnianym wydarzeniu każdego trzecioklasisty, proszeni są o zgłoszenie się do p. Jarosława Walęckiego. Samorząd Uczniowski planuje na czas balu wynająć klub SENSO (przy placu Orląt Lwowskich; Dworzec Świebodzki). Maksymalna kwota pobierana od ucznia to 50zł (kwota może ulec zmianie).

Liczymy na duże zainteresowanie wśród uczniów oraz prosimy o rozpowszechnienie informacji w klasach przez przewodniczących klas.

W przypadku małej ilości zapisanych osób, bal nie odbędzie się. Bal gimnazjalny organizowany jest tylko dla uczniów klas trzecich i nauczycieli Gimnazjum nr 5. Zabronione jest wnoszenie wszelkich napojów oraz przedmiotów ostrych. Pracownik ochrony klubu ma prawo do zażądania okazania przez ucznia legitymacji szkolnej potwierdzającej uczęszczanie do Gimnazjum nr 5.