Dnia 12.06.2015r. w Zoo odbył się „Wieczór marzeń” dla dzieci niepełnosprawnych oraz ich rodziców, bądź opiekunów. Ósemka uczniów Gimnazjum nr 5 wraz z panią Barbarą Sikorą i panią Ewą Bohater zorgonizowała zajęcia plastyczne. Każdy z nas przyniósł dobry humor i przeniósł go na uczestników naszych zajęć.

Mimo brzydkiej pogody rozłożyliśmy stoły pod zadaszeniem i ułożyliśmy na nich przybory, z których pokazywaliśmy, uczyliśmy dzieci niepełnosprawne jak z kawałka plastikowego talerzyka zrobić węża. Żeby nie było nudno, obok nas były stanowiska chemiczne, ze zwierzętami np. wężem, którego można było wziąć na ręce.

Zainteresowani zabawą przyjechali do nas nie tylko z Wrocławia, ale i z całego Dolnego Śląska. Specjalnie do nas,aby na chwilę zapomnieć o chorobie i z wielką radością nauczyć się nowych rzeczy.

Serdecznie zapraszamy za rok!

PN, 1d