Tytułowa światłość wlana została w oczy i serca tych szczęśliwców, którzy dotarli w środę o godz. 17.00 do sali nr 33. Bożonarodzeniowe jasełka przygotowane przez p. Małgorzatę Stępniak oraz klasy 3b i 3e okazały się spektakularnym sukcesem i jasną gwiazdą tego sezonu artystycznego w Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu.

Przypomnieć wypada, że sezon teatralny rozpoczął świetny występ uczniów na obchodach rocznicy urzodzin Norwida, a poziom podniesiony został podczas Belfrów 2011 przygotowanych przez p. Bohater. To, co zobaczyliśmy jednak w środę, przerosło oczekiwania zgromadzonych widzów. Doskonała gra aktorów, przepiękne dekoracje i nastrojowa muzyka złożyły się w całość, której długo nie zapomnimy. Natchniona Oliwia Hyska poprowadziła grupę z niezwykłym zaangażowaniem, Maria odgrywana przez Aleksandrę Bałkiewicz lśniła pełnym blaskiem, zaś p. Stępniak perfekcyjnie pociągała za sznurki zza kulis. Artystom i pani Reżyser wypada już tylko życzyć kolejnych spektakularnych sukcesów.

Zdjęcia z przedstawienia znajdziecie w szkolnej Galerii.